Business, career and recruitment concept - group of employers in

Szkolenie z rekrutacji

Rynek pracy nieustannie ulega zmianom. Dziś mimo bezrobocia trudno jest znaleźć wartościowego pracownika, z odpowiednimi kompetencjami, który na dłużej zwiąże się z firmą. Aby dokonywać właściwych wyborów warto zdobyć rozległą wiedzę na temat zatrudniania pracowników. Takie możliwości daje szkolenie z rekrutacji i selekcji.

Dla kogo dedykowane jest szkolenie rekrutacja?

Obecnie oferta szkoleń z zakresu selekcji i rekrutacji jest bardzo bogata. Szkolenia te są dedykowane dla wszystkich właścicieli firm oraz tych pracowników, którzy biorą aktywny udział w zatrudnianiu pracowników.

Podczas szkolenia każdy uczestnik zostaje dogłębnie zapoznany z poszczególnymi metodami oraz sposobami szybkiego oraz  sprawnego dostosowania profilu kandydata do aktualnych potrzeb rynku pracy. Ponadto zdobywa on kwalifikacje niezbędne do prowadzenia profesjonalnych rozmów kwalifikacyjnych.

Ukończenie takiego szkolenia pozwala na zdobycie umiejętności niezbędnych do wyszukiwania wartościowych kandydatów, zarówno zdalnie jak i podczas bezpośredniej rozmowy kwalifikacyjnej.

Szkolenie z rekrutacji pracowników – kluczowa idea

Wybór oraz zatrudnienie w firmie niewłaściwych osób, to nic innego jak koszty związane z okresem wdrożenia, błędami popełnianymi przez niekompetentne osoby, a często także związane z koniecznością ponownej rekrutacji.
W zależności od stanowiska kwota ta może sięgać od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Fakt ten powinien skłaniać każdego pracodawcę do tego, aby posiadać kompetentne osoby, które będą umiały przeprowadzać poszczególne procesy rekrutacyjne w oparciu o wysokiej jakości narzędzia. Dla tych wszystkich osób dedykowane jest wysokiej jakości szkolenie z rekrutacji. Kompleksowe warsztaty, pozwalają wszystkim uczestnikom szkolenia wypracować własne standardy zatrudniania.

Szkolenie rekrutacja – zdobycie cennych umiejętności

Rekrutacja oraz selekcja to bez wątpienia najważniejsze elementy procesu zarządzania zasobami ludzkimi. Niezwykle ważne jest zatem, aby zawsze dobierać odpowiednich pracowników na odpowiednie stanowiska. Dzięki temu codzienna praca będzie przez nich wykonywana z wielką pasją oraz zaangażowaniem. Takie postawy przyczynią się do wzrostu zysków oraz prestiżu firmy. Tylko odpowiednio dobrani pracownicy potrafią zagwarantować sukces firmie w której pracują.

W celu trafnego pozyskiwania dobrych pracowników niezbędne jest uczestnictwo w odpowiednim kurcie. Szkolenie rekrutacja jest dedykowane do szerokiego grona odbiorców. Każdy uczestnik biorący w nim udział zapoznaje się z konkretnymi narzędziami, które będzie mógł w przyszłości wykorzystać w  obszarze rekrutacji i selekcji. Po ukończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy potrafią:

  • doskonale poruszać się po zagadnieniach związanych z doborem właściwych kadr
  • wybierać efektywne źródła rekrutacji
  • tworzyć profil stanowiska
  • zaprojektować dobre ogłoszenie o pracę
  • przeprowadzać właściwą selekcję kandydatów

Każde szkolenie jest prowadzone przez doświadczonych i kompetentnych pracowników, a zdobyta wiedza jest bardzo przydatna w praktyce.